A klasa, B klasa (17. kolejka). Sprawdź, kto z kim gra w ten weekend
2014-05-17 10:00:18(ost. akt: 2014-05-16 17:29:23)
Zespoły z "elbląskiej" A i B klasy rozegrają w ten weekend mecze 17. kolejki. Zobacz, kto z kim zagra.
A klasa, 17. kolejka |
Gmina Braniewo — Barkas II Tolkmicko [godz. 16:00]
sędziuje: E. Wasiewicz Kopa
w rundzie jesiennej: 0:2
LZS Lubomino-Wilczkowo — Dąb Kadyny [godz. 16]
sędziuje: G. Kujawa
w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: G. Kujawa
w rundzie jesiennej: 1:4
NIEDZIELA
Huragan II Morąg — Żuraw Godkowo [godz. 14]
sędziuje: P. Brzeziński
w rundzie jesiennej: 0:2
Huragan II Morąg — Żuraw Godkowo [godz. 14]
sędziuje: P. Brzeziński
w rundzie jesiennej: 0:2
MGKS Miłakowo — Wałsza Pieniężno [godz. 14]
sędziuje: K. Bogdanowicz
w rundzie jesiennej: 3:1
sędziuje: K. Bogdanowicz
w rundzie jesiennej: 3:1
Piast Wilczęta — Pomowiec Gronowo Elbląskie [godz. 14]
sędziuje: K. Kazimierowski
w rundzie jesiennej: 1:5
sędziuje: K. Kazimierowski
w rundzie jesiennej: 1:5
Jastrząb Ględy — Czarni Małdyty 3:0 (walkower, Czarni wycofali się z ligi)
B klasa, 17. kolejka |
Zalew Gmina Batorowo — Pogrom Aniołowo [godz. 14]
sędziuje: P. Bączkiewicz
w rundzie jesiennej: 5:1
Pama Powodowo — Magdalenka Markusy [godz. 14]
sędziuje: W. Nazimek
w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: W. Nazimek
w rundzie jesiennej: 1:3
Agat Jegłownik — Granica Zagaje [godz. 14]
sędziuje: P. Wiczyński
w rundzie jesiennej: 2:5
sędziuje: P. Wiczyński
w rundzie jesiennej: 2:5
Relax Płoskinia — Olimpia III Elbląg [godz. 14]
sędziuje: M. Lewczuk
w rundzie jesiennej: 0:7
sędziuje: M. Lewczuk
w rundzie jesiennej: 0:7
Sokół Łęcze — Zagłada Lisów [godz. 14]
sędziuje: J. Zdziech
w rundzie jesiennej: 2:4
sędziuje: J. Zdziech
w rundzie jesiennej: 2:4
Sparta Kwietniewo — Victoria Rychliki [godz. 14]
sędziuje: Z. Kubaszek
w rundzie jesiennej: 0:5
sędziuje: Z. Kubaszek
w rundzie jesiennej: 0:5
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez