Trzy karne, dwie czerwone kartki. Concordia wywozi punkty z Krakowa

2014-05-25 19:23:18(ost. akt: 2014-05-25 19:54:44)

W meczu dwóch drużyn, które pogodziły się ze spadkiem do III ligi, Concordia Elbląg pokonała w niedzielę Garbarnię w Krakowie 2:0 (2:0).
Losy niedzielnego meczu w Krakowie rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, w której sędzia podyktowały trzy rzuty karne dla Concordii (elblążanie dwa wykorzystali) oraz pokazał dwie czerwone kartki gospodarzom. Najpierw, już w 25. min, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Kowalski, a zaledwie sześć minut później sędzia wyrzucił z boiska Marcina Plutę. Concordia nie miała prawa już przegrać.

Garbarnia Kraków — Concordia Elbląg 0:2 (0:2)
0:1 — Zapata (25, k), 0:2 — Okada (32, k); sędziował: Chudy (Zabrze); żółte kartki: Piszczek, Kowalski, Górecki (Garbarnia); czerwone kartki: Kowalski, Pluta (Garbarnia)
Concordia: Matłoka — Nakatani, Fujikawa, Lewandowski, Lopez (84 Tomczuk), Burzyński, Okada, Perez (80 Zejglic), Ibanez, Ondoua (57 Jastrzębski), Zapata (63 Galeniewski)