Concordia przegrała 0:5 z Siarką na pożegnanie II ligi

2014-06-08 22:15:07(ost. akt: 2014-06-08 22:20:26)

Już sam wynik wskazuje, kto rządził na boisku w Tarnobrzegu. Gospodarze od początku dyktowali warunki gry, atakowali bez przerwy spychając elblążan do głębokiej defensywy.
Już w 2 min po golu Macieja Termanowskiego objęli prowadzenie, a w 25 min Marcin Truszkowski podwyższył na 2:0. Po przerwie elblążanie wyprowadzali kontry, ale żadnych zagrożeń nie stworzyli. Za to gospodarze grając szybko i kombinacyjnie w normalnym czasie gry zdobyli jeszcze dwa gole. W doliczonym czasie na listę strzelców wpisał się Marcin Fogiel i gospodarze wygrali 5:0

Pozostałe wyniki: Pelikan Łowicz — Pogoń Siedlce 4:1, Wigry Suwałki — Stal Rzeszów 3:2, Garbarnia Kraków — Świt Nowy Dwór Maz 2:0, Stal Stalowa Wola — Radomiak Radom 1:1, Olimpia Zambrów — Limanovia Limanowa 0:0, Legionovia Legionowo — Motor Lublin 2:1, Znicz Pruszków — Wisła Puławy 2:0. JK