Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Nowy parking przy szpitalu wojewódzkim ruszy 1 lipca

2014-06-17 12:02:40 (ost. akt: 2014-06-17 12:16:15)

Autor zdjęcia: archiwum szpitala

Do finału zbliża się budowa nowego parkingu i wydzielenie stref parkingowych przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Zgodnie z planem, ich uruchomienie ma nastąpić 1 lipca.

Jak informuje Tomasz Kubacki, kierownik Sekcji Inwestycji i Remontów przy WSZ w Elblągu, od kilku dni na szpitalnych parkingach trwają prace związane z instalacją bramek wjazdowych i układaniem właściwego okablowania. Od 18 czerwca wykonywane będzie oznakowanie pionowe. Z kolei na 20 i 21 czerwca (piątek - sobota) planowane jest wykonanie oznakowania poziomego na terenie parkingu przed głównym wejściem do szpitala.

- Z tego powodu osoby odwiedzające nasz szpital w najbliższy piątek i sobotę proszone będą o parkowanie na parkingach wewnętrznych. W tych dniach szlabany będą podniesione, nie będziemy też pobierać opłat za wjazd na teren szpitala - mówi Tomasz Kubacki. - Prowadzone prace wiążą się z utrudnieniami w ruchu, za co z góry przepraszam, ale niestety muszą zostać wykonane.

Zanim nowy system parkowania na terenie szpitala ostatecznie ruszy, firma zajmująca się obsługą stref parkingowych zaplanowała akcję informacyjną. Nowe zasady parkowania oraz obsługi urządzeń przedstawione zostaną kierowcom w formie ulotek i plakatów. Akcja informacyjna odbędzie się na terenie szpitala w poniedziałek 23 czerwca.

Od czwartku 26 czerwca planowane jest natomiast otwarcie Punktu Obsługi Klientów.
Uruchomienie stref parkingowych przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu zaplanowano na 1 lipca.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB