Pierwszy sparing Olimpii Elbląg. Wygrała z Gryfem Wejherowo 2:1

2014-07-09 20:18:54(ost. akt: 2014-07-09 22:18:44)
Piłkarze Olimpii rozpoczęli przygotowania do III ligi tydzień temu

Olimpia Elbląg w pierwszym meczu kontrolnym tego lata pokonała Gryf w Wejherowie 2:1 (0:0). Gole dla zwycięskiej drużyny w środowym (09.07) meczu strzelili Kiryłł Raduszko i Łukasz Pietroń.
Piłkarze Olimpii mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu w III lidze. W środę przeciwko Gryfowi w Wejherowie wystąpił m.in. kolejny testowany zawodnik, 23-letni Robert Wesołowski, były gracz Wigier Suwałki, Sokoła Sokółki. Drużyna z Elbląga obie połowy spotkania rozpoczęła w innym składzie. W pierwszych 45 minutach stworzyła trzy groźne sytuacje strzeleckie (dwukrotnie Michał Ressel i Kamil Graczyk). Zwycięstwo zapewniły jej gole strzelone w drugiej połowie przez Kiryłła Raduszkę z karnego i Łukasza Pietronia.

Skład Olimpii:
I połowa: Tułowiecki — Ichim, Pilch, Czerniewski, Firlej, Ressel, Pawłowski, Graczyk, Wesołowski, Kopycki, Kołosow;
II połowa: Malewski — Szawara, Maciążek, Zieliński, Pietrewicz, Stępień, Kruszyński, Kuczkowski, Pietroń, Raduszko, Kowalczyk