Sobota, 24 sierpnia 2019. Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Zapraszamy do kina w plenerze

2014-08-10 16:30:41 (ost. akt: 2014-08-10 14:29:49)

Autor zdjęcia: Aleksandra Jakimczuk

Od 14 do 17 sierpnia mieszkańcy i turyści będą mogli w Suchaczu, Młynarach, Pasłęku i Janowie obejrzeć kultowe polskie filmy. Przed nami kolejna odsłona "Kolei na kino".

W tej edycji projektu znalazły się: "Seksmisja", "Miś", "Brunet wieczorową porą" oraz "Wszystko na sprzedaż". To filmy, które z przyjemnością można poznawać pierwszy raz, jak i odkrywać na nowo.
— Pokazy będą rozpoczynały się wieczorami, od 14 do 17 sierpnia, zawsze o godz. 21. Zapewnimy miejsca do siedzenia, jednak można wziąć ze sobą koce lub leżaki — mówi Karolina Śluz z Kina Światowid.

Już 14 sierpnia, o godz. 21, na plaży w Suchaczu rozpocznie się projekcja "Seksmisji", niezapomnianej komedii w reżyserii Juliusza Machulskiego.
— Dzień później zapraszamy do Młynar, gdzie w miejscowym Amfiteatrze wyświetlony zostanie „Miś” Stanisława Barei. To nie jedyny film tego reżysera. W Pasłęku na placu świętego Wojciecha, 16 sierpnia, będzie można obejrzeć „Bruneta wieczorową porą" — dodaje Karolina Śluz.

Ostatnim przystankiem "Kolei na kino" będzie Janów. Tam przy pałacu odbędzie się projekcja filmu "Wszystko na sprzedaż" w reżyserii Andrzej Wajdy.
Na wszystkie pokazy wstęp jest wolny.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB