Nadal bez wygranej u siebie. Concordia Elbląg — Rominta Gołdap 0:0. Zdjęcia!

2014-09-10 19:12:40(ost. akt: 2014-09-11 14:55:44)

Piłkarze III-ligowej wciąż nie potrafią wygrać na własnym stadionie. W środę (10.09) zremisowała z Romintą Gołdap 0:0.

Kibice w Elblągu obejrzeli przeciętne widowisko. Przez większą część meczu inicjatywa należała do gospodarzy, ale niewiele z tego wynikało. Concordia najbliżej zdobycia bramki była w 13. min. Hikaru Kawasakiya trafił jednak w poprzeczkę.

Zespół z Elbląga przez całą drugą połowę grał w dziesiątkę, bo tuż przed przerwą czerwoną kartką został ukarany Radosław Bukacki. A mimo to gospodarze zagrali lepiej niż w pierwszych 45 minutach. Blisko rozstrzygnięcia losów tego spotkania był Paweł Sagan. W 84. min uderzył z 18 metrów, jednak piłka przeleciała tuż obok słupka.

Concordia nadal pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie na własnym stadionie.
W tym przeciętnym meczu popis dał arbiter Łukasz Kuźma, który w sumie aż 10-krotnie pokazywał zawodnikom żółty kartonik.