Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Wspinaczka dla każdego. Poczuj adrenalinę i sprawdź swoje możliwości

2014-09-25 20:05:00 (ost. akt: 2014-09-25 18:23:32)
W sobotnich zawodach może wziąć udział każdy chętnych

W sobotnich zawodach może wziąć udział każdy chętnych

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

To zawody dla tych, którzy chcą poczuć trochę adrenaliny, współzawodnictwa, a przede wszystkim sprawdzić swoje możliwości we wspinaczce. Po raz czwarty na ściance wspinaczkowej Wspinalnia odbędą się Amatorskie Zawody Wspinaczkowe. Wspinalnia znajduje się w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza w Elblągu.

— Zawody przeznaczone są dla osób nie tylko posiadających doświadczenie, ale także chcących spróbować swoich sił we wspinaczce ściankowej — informują organizatorzy. — Impreza ma charakter otwarty, towarzyski i rekreacyjny. Mogą w niej startować wszyscy chętni. Przy okazji pragniemy promować w Elblągu tę coraz popularniejszą dyscyplinę sportu i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu.

Startujący zawodnicy będą mieli za zadanie przejść przez punktowane, wyznaczone trasy. Zwycięzcą zostaje zawodnik, który zdobędzie jak najwięcej punktów. Zawody odbędą się już w tę sobotę w godz. 11-21 w trzech kategoriach: junior (dzieci do 13 lat), light (młodzież oraz dorośli początkujący) oraz master (osoby wspinające się). Zapisy przyjmowane są za pomocą strony internetowej www.wspinalnia.pl lub na pół godziny przed zawodami.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB