Sobota, 24 sierpnia 2019. Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Mistrzostwa Polski w siatkówce na siedząco

Mecz z udziałem Ataku Elbląg

Mecz z udziałem Ataku Elbląg

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Reprezentacja Rosji oraz drużyny z Kazachstanu, Wrocławia, Szczecina i Elbląga wezmą udział w rozpoczynających się w piątek otwartych, międzynarodowych mistrzostwach Polski w siatkówce na siedząco. Dwudniowy turniej zostanie rozegrany w hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu.

Pierwszego dnia niepełnosprawni siatkarze przystąpią do rywalizacji o godz. 9. Dwie godziny później odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy, podczas którego m.in. zaprezentują się zawodnicy z nowej sekcji judo Integracyjnego Klubu Sportowego Atak Elbląg.
— Nasi judocy mają właśnie za sobą pierwsze zawody. Podczas otwartych mistrzostw Śląska osób niepełnosprawnych intelektualnie w Bytomiu wywalczyli jedenaście medali, w tym cztery złote, pięć srebrnych oraz dwa brązowe — mówi kierownik Ataku Aneta Rękas-Woźna.
Drugiego dnia mecze będą rozgrywane od godz. 9 do 17. Wstęp do hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej 135 jest darmowy.
— Faworytem turniej jest reprezentacja Rosji. Liczymy jednak, że nasi zawodnicy spróbują im pokrzyżować szyki — dodaje Aneta Rękas-Woźna.
AKT

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB