Concordia Elbląg - Huragan Morąg 0:1. To już piąta porażka u siebie

2014-11-09 13:02:07(ost. akt: 2014-11-09 13:04:48)

Nie wiedzie się piłkarzom Concordii w tym sezonie na własnym boisku. W sobotę na stadionie przy ul. Krakusa przegrali z Huraganem Morąg 0:1 i była to ich piąta porażka na tym obiekcie.
Oba zespoły grały na przeciętnym poziomie. Losy spotkania rozstrzygnął gol zdobyty z rzutu karnego podyktowanego za faul na Tomaszu Śnieżawskim. Sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na bramkę.
Po przerwie gospodarze odważniej zaatakowali i byli blisko zdobycia gola, ale zawodziła skuteczność. Najlepszą sytuację zmarnował w 50. min Hikaru Kawasakyia. Jiny An dośrodkował z rzutu rożnego, a ten głową z dwóch metrów przestrzelił nad bramką. Pięć minut później dogodną sytuację zmarnował Tomoki Fujikawa. W sytuacji jeden na jeden z bramkarzem gości z 11 metrów strzelił obok bramki. JK