Klęska juniorów w Krakowie, Cracovia - Olimpia 7:0

2014-11-17 19:55:00(ost. akt: 2014-11-17 20:03:38)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Nie udał się wyjazd młodym piłkarzom Olimpii Elbląg, występującym w Centralnej Lidze Juniorów, do Krakowa na mecz z tamtejszą Cracovią. Przegrali 0:7 i była to ich najwyższa porażka w tym sezonie.
Faworytem byli gospodarze, ale takiej porażki chyba nikt w elbląskiej drużynie się nie spodziewał. — Częściowym usprawiedliwieniem takiego wyniku może być brak kilku podstawowych zawodników: Konrada Kucińskiego, Daniela Folusiewicza, Rafała Maciążka oraz Michała Bartkowskiego — mówi trener koordynator grup młodzieżowych Olimpii Dariusz Kaczmarczyk.

Piłkarze z Elbląga w pierwszej połowie toczyli wyrównany pojedynek i nie stracili bramkę. Po przerwie rozpoczął się festiwal snajperski w wykonaniu gospodarzy. — Im bliżej było końca spotkania, tym przewaga miejscowych rosła — ocenia trener Kaczmarczyk.

Pozostałe wyniki: ŁKS Łódź — GKS Bełchatów 1:3, Polonia II Warszawa — KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0, Stal Mielec — ŁKS Łomża 3:1, Stomil Olsztyn — Motor Lublin 2:1, Wisła Puławy — Korona Kielce 1:1, Stal Rzeszów — Wisła Kraków 0:0, mecz Jagiellonia Białystok — Legia Warszawa odbędzie się 19 listopada. JK