Reklama

23. Finał WOŚP w Jegłowniku

14/01/2015 19:45

To już 23 Finał WOŚP w Polsce, a w Jegłowniku zagraliśmy już po raz 9. Tegorocznym tematem finału było granie na zakup sprzętu do diagnostyki dzieci i godnej opieki seniorów.

Mimo niesprzyjającej pogody, już od rannych godzin wolontariusze zbierali datki do puszek kwestarskich. Natomiast w godzinach od 15 do 18.30 na terenie Szkoły Podstawowej w Jegłowniku miały miejsce licytacje, loteria fantowa, sprzedaż ciast i zapiekanek, sala gier, foto budka. Zbiórce pieniędzy towarzyszyły występy uczniów, aby wesprzeć nasze działania. O godz. 18.30 puściliśmy „światełko do nieba”, czyli miał miejsce pokaz sztucznych ogni.

W tym roku udało nam się zebrać w Szkole Podstawowej w Jegłowniku rekordową sumę pieniędzy – 16 359,62 zł.
Po raz pierwszy z naszym sztabem zagrała w tym roku Szkoła Podstawowa Nr 18 z Elbląga . Uczniowie tej szkoły zebrali imponującą kwotę 6 611,78 zł. Łączna kwota zebrana w Sztabie w Jegłowniku to 22 971,41 zł.

Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję przyświecała wspólna idea – godność. Niech to słowo będzie myślą przewodnią nie tylko tego grania, ale zostanie w nas na długo.
Dziękujemy za Waszą Pomoc. Sie ma! Sztab WOŚP w Jegłowniku: A. Krupska, K. Mordasiewicz, K. Dziura, J. Krupski, B. Giedroić (SP nr 18 w Elblągu)

[gallery=4]66597[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama