To już 23 Finał WOŚP w Polsce, a w Jegłowniku zagraliśmy już po raz 9. Tegorocznym tematem finału było granie na zakup sprzętu do diagnostyki dzieci i godnej opieki seniorów.
Mimo niesprzyjającej pogody, już od rannych godzin wolontariusze zbierali datki do puszek kwestarskich. Natomiast w godzinach od 15 do 18.30 na terenie Szkoły Podstawowej w Jegłowniku miały miejsce licytacje, loteria fantowa, sprzedaż ciast i zapiekanek, sala gier, foto budka. Zbiórce pieniędzy towarzyszyły występy uczniów, aby wesprzeć nasze działania. O godz. 18.30 puściliśmy „światełko do nieba”, czyli miał miejsce pokaz sztucznych ogni.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!