Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Ubiera Pawlović i Paulę. Swoją kolekcję pokaże w Pasłęku

2015-02-11 12:54:20 (ost. akt: 2015-02-11 12:58:40)

Autor zdjęcia: arch. Barabry Cały

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na pokaz mody, który odbędzie się 8 marca w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Zaprezentowane zostaną kreacje projektantki i artystki Barbary Cały.

Barbara Cały, artystka i projektantka mody z Olsztyna. Jej kreacje to dzieła artystyczne tworzone w oparciu o inspiracje płynące z natury i przyrody Warmii i Mazur. Każdy projekt charakteryzuje niepowtarzalność w formie i strukturze, ponieważ najważniejszymi elementami łączącymi wszystkie detale jest nić i szydełko. Artystka często wykorzystuje elementy z natury i recyklingu m.in. korę drzew, muszle, szkło, kable.

W projektach Barbary Cały występowały finalistki wyborów Miss Polonia. Od wielu lat ubiera kobiety i celebrytki w Polsce m. in. Iwonę Pawlović oraz piosenkarkę Paulę. Brała udział w wielu prestiżowych imprezach, a ostatnio jej kolekcję oklaskiwała królowa Belgi. W 2012 roku Pani Barbara Cały otrzymała z rąk marszałka województwa warmińsko – mazurskiego nagrodę „Laur Najlepszy z Najlepszych” za promocję Warmii i Mazur w Polsce i na świecie. Jej kolekcje oklaskiwano m. in. w „Tańcu z Gwiazdami”, podczas „Międzynarodowych Targów Ślubnych” w Sali Kongresowej, na „Gali Sportowca Roku 2010”. Ostatni XI przegląd artystyczny „Fascynacje 2014” zadedykowany został kobiecie nowoczesnej, odważnej i świadomej własnej wartości. Pokazy Barbary Cały transmitowane są przez wszystkie stacje telewizyjne.

Przed pokazem mody odbędzie się losowanie Złotych Karnetów na Elbląską Wiosnę Teatralną wśród osób, które zakupiły bilety na IV Pasłęcką Wiosną Teatralną do dnia 8 marca 2015 r.

Pasłęcki Ośrodek Kultury ogłasza nabór modelek do pokazu mody Barbary Cały. Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury do dnia 25 lutego 2015 r. - osobiście lub pod nr tel. 0-5) 248 31 21. Casting odbędzie się 28 lutego o godz. 15.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB