Ostatni sparing przed ligą. Olimpia Elbląg - Polonia Pasłęk 5:0

2015-03-07 16:25:42(ost. akt: 2015-03-08 09:03:57)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze III-ligowej Olimpii Elbląg w sobotę (07.03) rozegrali ostatni mecz kontrolny. Pewnie wygrali z Polonią Pasłęk 5:0.
Olimpia w ostatnim sparingu przed ligą pewnie i zdecydowanie pokonała IV-ligowca z Pasłęka. Przez cały czas dominowali elblążanie. Już po 25 minutach prowadzili dzięki dwóm bramkom Kamila Kuczkowskiego. Ten najpierw wykorzystał prostopadłe podanie Damiana Szuprytowskiego, a 10 minut później pokonał bramkarza gości silnym strzałem z 17 metrów.

Jeszcze przed przerwą wynik poprawił Jakub Bojas, który minął dwóch zawodników, wpadł w pole karne i oddał celny strzał.

Obraz gry nie zmienił się w drugiej połowie. Nadal przeważali żółto-biało-niebiescy. Goście walczyli ambitnie, jednak ani razu poważniej nie zagrozili bramce gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Dawid Kubowicz i ponownie Bojas.