Dziewczyny z Godkowa ponownie najlepsze w unihokeja

2015-03-17 20:11:53(ost. akt: 2015-03-17 20:16:35)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

W ubiegły czwartek (12 marca) w hali sportowej w Gronowie Elbląskim odbył się Finał Powiatowy w Unihokeju szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizowano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015.

Do turnieju finałowego awansowały po cztery zespoły zarówno dziewcząt, jak i chłopców, które wywalczyły sobie miejsce wygrywając eliminacje powiatowe w których łącznie zagrało 18 drużyn. W kategorii dziewcząt wystąpiły – SP Godkowo, SP Gronowo Elbląskie, SP Żurawiec oraz SP Gronowo Górne.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Godkowa po bardzo emocjonujących meczach wywalczyły I miejsce w Powiecie Elbląskim co dało awans do finału wojewódzkiego. W kategorii chłopców rywalizowały drużyny z SP Godkowo, SP Pogrodzie, SP Łęcze oraz SP Gronowo Elbląskie. Drużyna z Godkowa niespodziewanie uległa rówieśnikom z Pogrodzia i tym samym zakończyła finał na wysokim II miejscu.

Drużyna SP Godkowo dziewczęta: Bereżańska Klaudia, Basarab Wiktoria, Kucej Weronika, Przybysz Julia, Kozakiewicz Paulina, Pryt Anita, Bogdanowicz Weronika, Kalińska Sandra, Buszowecka Katarzyna, Piotrowska Patrycja, Łuciw Magdalena.

Drużyna SP Godkowo chłopcy: Dziki Jakub, Jechna Tomasz, Dąbrowski Paweł, Grześ Arkadiusz, Gołębiowski Karol, Gołębiowski Eryk, Dyl Szymon, Strzykała Kacper, Dudkowski Dawid, Wąsowski Jakub. Opiekunem drużyn jest Michał Dutkiewicz.