Olimpia Elbląg wygrała z Drwęcą Nowe Miasto Lub. 1:0. Dwie czerwone kartki dla gospodarzy!

2015-04-12 16:01:40(ost. akt: 2015-04-13 08:55:44)

Gol Jakuba Bojasa w 50 minucie zapewnił piłkarzom Olimpii Elbląg w niedzielę zwycięstwo w niezwykle ważnym meczu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 1:0. Nie było łatwo, bo gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę, po tym jak sędzia wyrzucił z boiska Damiana Szuprytowskiego i Łukasza Pietronia.

czerwone kartki: Damian Szuprytowski, Łukasz Pietroń (Olimpia)
Olimpia: Tułowiecki — Pietroń, Kubowicz, Graczyk (65 Tuttas, 80 Ressel), Kowalczyk, Sokołowski, Wenger, Stępień (90 Pietrewicz), Iwanowski, Szuprytowski, Bojas (70 Piotrowski)
Drwęca: Paprocki — P. Piceluk, Dah, Kostkowski, Dziemidowicz, Naczas (74 Korzeniewski), Baranowski (56 Kuśnierz), Zajączkowski (60 Domżalski), Kuciński, Miller (73 M. Piceluk), Sierzputowski
  • Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 12:14

• 12 kwi 2015 18:53
    Koniec meczu w Elblągu. Olimpia wygrał 1:0 z Drwęcą, chociaż kończyła mecz w dziewiątkę.
  • 12 kwi 2015 18:48
    Goście mają zdecydowaną przewagę w tych ostatnich minutach.
    Sędzia przedłużył mecz o 6 minut. Olimpia broni się całym zespołem, Drwęca atakuje bez przerwy.
  • 12 kwi 2015 18:39
    W 81. min po raz drugi w tym meczu żółtą kartką, w konsekwencji czerwoną, ukarany został Łukasz Pietroń. Olimpia gra już w dziewiątkę.
  • 12 kwi 2015 18:28
    Groźnie pod bramką Olimpii w 70. min. Strzelali Jakub Sierzputowski i Paweł Piceluk, ale piłkę blokowali obrońcy Olimpii i skończyło się na strachu.
  • 12 kwi 2015 18:27
    Goście po utracie bramki ruszyli do odważniejszych ataków. Walka jest bardzo wyrównana, momentami przeważa Drwęca.
  • 12 kwi 2015 18:24
    Olimpia Elbląg od 59. minuty gra w dziesiątkę. Czerwoną kartką został ukarany Damian Szuprytowski za uderzeniem łokciem Sebastiana Zajączkowskiego.
  • 12 kwi 2015 18:11
    Jeszcze wcześniej, bo w 48. min żółtą kartką został ukarany Radosław Stępień.
  • 12 kwi 2015 18:10
    Świetny początek drugiej połowy meczu dla gospodarzy. W 50 minucie z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne Damian Szuprytowski, tam piłkę przyjął Kamil Graczyk, zagrał od razu do Jakuba Bojasa, a ten technicznym strzałem z 5 metrów skierował ją do siatki!
  • 12 kwi 2015 18:08
    1:0 dla Olimpii Elbląg w 50 minut. Autorem gola Jakub Bojas.
  • 12 kwi 2015 18:01
    Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Obie drużyny przystąpiły do niej bez zmian w składach. Czy kibice w Elblągu doczekają się bramek?
  • 12 kwi 2015 17:48
    Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia remisuje z Drwęcą 0:0.
  • 12 kwi 2015 17:47
    Jeszcze tuż przed końcem pierwszej połowy elblążanie wykonywali czwarty rzut rożny. Piłka zagrana w pole karne została wybita przez obrońców Drwęcy, a na strzał z dystansu zdecydował się Kamil Graczyk. Piłka przeleciała około pół metra obok słupka.
  • 12 kwi 2015 17:44
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostały już tylko trzy minuty. Wciąż w grze obu drużyn dużo niedokładności, a groźnych akcji jest niewiele.
  • 12 kwi 2015 17:36
    Trenerzy obu drużyn śledzą przebieg pojedynku na stojąco, a obecny, bezbramkowy wynik chyba najbardziej cieszy... Olimpię Zambrów, która po sobotnim zwycięstwie awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.
  • 12 kwi 2015 17:33
    Minęła 30 minuta. Gra toczy się od pola karnego do pola karnego. Dużo niecelnych podań z obu stron. W 30. min groźnie pod bramką Olimpii. Po rzucie rożnym Grzegorz Naczas głową minimalnie przestrzelił nad bramką. Wcześniej przez 15 minut bramkarze obu drużyn nie mieli zbyt wiele pracy. Pojedynek wciąż toczy się w przyzwoitym tempie, ale brakuje tutaj dokładności.
  • 12 kwi 2015 17:21
    Za nami pierwszy kwadrans meczu w Elblągu. Gra toczy się w szybkim tempie, obie drużyny prezentują ofensywny styl gry. W 6. min groźnie zaatakowała Olimpia. Po strzale Damian Szuprytowskiego z dystansu piłka minimalnie minęła bramkę gości. Dwie minuty później podobną decyzję podjął Łukasz Pietroń - też minimalnie przestrzelił. W 14. min po raz pierwszy gospodarze wykonywali rzut rożny. Główkował Dawid Kubowicz - przestrzelił nad bramką. Drwęca najgroźniejszą akcję przeprowadziła w 12. min - w porę niebezpieczeństwo zażegnał Krzysztof Iwanowski.
  • 12 kwi 2015 17:00
    Rozpoczął się mecz
  • 12 kwi 2015 16:56
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie: Patryk Kępka jako główny oraz Grzegorz Efczyński i Piotr Kurt.
  • 12 kwi 2015 16:55
    Do rozpoczęcia meczu pozostało około pięciu minut. Na stadionie w Elblągu około 500 kibiców.