Lekkoatleci "Ataku" wrócili z brązowym medalem

2015-07-02 08:58:32(ost. akt: 2015-07-02 09:04:10)

Autor zdjęcia: Atak Elbląg

Kamil Pawłowski który zdobył brązowy medal w biegu na 400 m podczas Otwartych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, który odbyły się w Zielonej Górze. W imprezie uczestniczyła czteroosobowa reprezentacja Integracyjnego Klubu Sportowego "ATAK".
W dniach 26-28 czerwca 2015r. w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Organizatorem imprezy na stadionie MOSiR przy ul. Sulechowskiej było Gorzowskie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” w Gorzowie Wlkp. W zawodach startowało około 160 zawodników niepełnosprawnych z całego kraju. W Mistrzostwach uczestniczyła czteroosobowa reprezentacja Integracyjnego Klubu Sportowego "ATAK", która zdobyła jeden brązowy medal. Był to udany start podopiecznych trenera Krzysztofa Wojtaszka.

Bardzo dobrze wypadł Kamil Pawłowski który zdobył brązowy medal w biegu na 400 m - poprawiając swój rekord życiowy oraz 5 miejsce na 800 metrów i 4 miejsce na 200m.

Pozostali zawodnicy zajmowali dobre miejsca tuż za podium.