Olimpia Elbląg wygrała z KS Wasilków 4:1. Zobacz bramki. Film!

2015-10-10 11:46:56(ost. akt: 2015-10-12 08:13:22)

Piłkarze Olimpii Elbląg pokonali w sobotę KS Wasilków 4:1 (3:1). Bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelili: Anton Kołosow (17), Łukasz Pietroń (23), Radosław Bukacki (45), Jakub Bojas (90, karny)

Zobacz bramki Antona Kołosowa, Radosława Bukackiego i Jakuba Bojasa

Piłkarze Olimpii tym razem losy meczu rozstrzygnęli już w pierwszych 45 minutach, ale trzeba przyznać, że w drugiej połowie rywale napsuli im dużo krwi. Po raz pierwszy w tym sezonie w wyjściowej jedenastce pojawił się Anton Kołosow. I chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego powrotu, bo w 17. min otworzył wynik spotkania pokonując bramkarza gości strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zaledwie sześć minut później było już 2:0, a w roli egzekutora wystąpił Łukasz Pietroń. Kiedy tuż przed przerwą Radosław Bukacki zaskoczył bramkarza gości celnym strzałem z ostrego kąta, to nikt już z obecnych na stadionie nie miał chyba wątpliwości, że punkty pozostaną w Elblągu.

Piłkarze z Wasilkowa nie zrezygnowali z walki. Na początku drugiej połowy co chwilę gościli pod bramką strzeżoną przez Wojciecha Daniela. Bramkarz Olimpii miał zdecydowanie więcej pracy. KS Wasilków zdobył tylko jednego gola, ale okazji miał zdecydowanie więcej. W decydujących momentach albo świetnie interweniował bramkarza gospodarzy albo brakowało umiejętności piłkarskich, tak jak jeszcze w pierwszej połowie Karolowi Stysiowi. Ten miał przed sobą już tylko bramkarza i strzelił tak, że trafił nogę interweniującego Daniela.