Przy wspólnym stole wigilijnym w środę (23.12) spotkali się ubodzy i bezdomni elblążanie. Już po raz dziesiąty takie spotkanie zorganizował i przygotował Caritas Diecezji Elbląskiej.
Wigilia dla ubogich i bezdomnych, to dla wielu osób jedyna okazja, aby zasiąść przy wspólnym stole i przełamać się opłatkiem. Ksiądz Wojciech Borowski, dyrektor elbląskiego Caritasu, pomaga bezdomnym od wielu lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!