Siatkarze Ataku najlepsi w Piastowie

2016-06-29 10:29:34(ost. akt: 2016-06-29 10:36:27)

Autor zdjęcia: arch. IKS Atak

W miniony weekend w Piastowie odbyły się otwarte mistrzostwa Polski w piłce plażowej osób niepełnosprawnych.
Zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach: siatkówka na siedząco kobiet, siatkówka na siedząco mężczyzn, siatkówka na stojąco wszystkie kategorie w 3-osobowych zespołach i turniejach towarzyszących dla dzieci i dorosłych. Mistrzostwa uroczyście otworzył Wójt Gminy Milejewo Krzysztof Szumała. Gospodarz turnieju IKS ATAK w każdej kategorii zdobył złoty medal.

Klasyfikacja Końcowa Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej na Stojąco Mężczyzn:
I.IKS ATAK
II.Start Zielona Góra,
III.Start Łódź.

Do turnieju siatkówki na siedząco zgłosiło się 7 zespołów.Tu również najlepszy okazał się zespół gospodarzy, który po zaciętym pojedynku, pokonał w finale Start Szczecin. Klasyfikacja Końcowa Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej na Siedząco Mężczyzn:

III.ATAK II

W turniejach towarzyszących brało udział 10 zespołów (7 dorosłych i 3 dziecięce). Najlepszą zawodniczką turnieju została Joanna Świderska (IKS ATAK Elbląg), a najlepszym zawodnikiem turnieju Michał Wiśniewski (START Szczecin). Siatkarze mieli także okazję wspólnie śledzić zmagania polskich piłkarzy na Euro 2016 dzięki zorganizowanej strefie kibica. Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów.Podziękowania dla sponsorów, obsługi technicznej i kibiców.