Piątek, 29 lipca 2016. Imieniny Marty, Konstantego, Olafa

Kontakt - redakcja Dziennika Elbląskiego

Podziel się:

Dziennik Elbląski ukazuje się od poniedziałku do soboty na terenie Elbląga i Braniewa oraz powiatów elbląskiego i braniewskiego. Znajdziecie nas także w internecie - www.dziennikelblaski.pl.

http://m.wm.pl/2011/02/orig/dsc-0185-38524-38712.jpg
Edytor Sp. z o.o., NIP 729-198-10-28,
Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego, KRS 0000009446, kapitał zakładowy 8 301 000 złotych.


Masz informację, problem albo chcesz się czymś pochwalić napisz do nas: mail: gazeta@dziennikelblaski.pl

Szef redakcji Dziennika Elbląskiego
Arkadiusz Kolpert, mail: a.kolpert@dziennikelblaski.pl
tel. 55 611-46-00 wew. 15, 502-499-546

Wydawcy online:
Anna Dawid, mail: a.dawid@dziennikelblaski.pl
tel. 55 611-46-00 wew. 139

Redakcja w Elblągu

Aleksandra Szymańska, mail: a.szymanska@dziennikelblaski.pl, tel. 55 611-46-00 wew. 113
Jerzy Kuczyński, mail: j.kuczyński@dziennikelblaski.pl
tel. 55 611-46-00 wew. 129
Michał Kalbarczyk, mail: m.kalbarczyk@dziennikelblaski.pl, tel. 55 611-46-00

Reklama
Dział Sprzedaży Reklam w Elblągu – tel. 55/236-18-29, tel./fax. 55 236-16-99
mail: reklamy@dziennikelblaski.pl

Krystyna Błońska
tel. 55 611-46-00 wew. 122, mail: reklamy@dziennikelblaski.pl
Elwira Kowalska
tel. 55 611-46-00 wew. 144, mail: e.kowalska@dziennikelblaski.pl
Katarzyna Szustek
tel. 55 611-46-00 wew. 125, mail: k.szustek@dziennikelblaski.pl
Renata Ogińska
tel. 55 611-46-00 wew. 124, mail:r.oginska@dziennikelblaski.pl
Piotr Wójcik
tel. 55 611-46-00 wew. 141, mail:p.wojcik@dziennikelblaski.pl

Redakcja w Braniewie
Ikat-Gazeta Braniewska
ul. Spacerowa 3
14-500 Braniewo
tel./fax. 55 244-27-03

Dziennikarz, wydawca online
Aleksandra Jakimczuk, mail: a.jakimczuk@gazetaolsztynska.pl

Specjalista ds. reklamy i ogłoszeń:
Monika Mieczkowska, mail: m.mieczkowska@gazetaolsztynska.pl
Joanna Janiszewska, mail: j.janiszewska@gazetaolsztynska.pl
tel. 55 244-27-04


Tu jesteśmy w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Oleszkiewicz Robert #1737446 | 83.8.*.* 19 maj 2015 17:33

    Współorganizatorami imprezy są również: Oratorium im. Św. Jana Bosko przy Parafii św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku, SP im. Mikołaja Kopernika, Przedszkole Miejskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej „Lanzania”, OSP Tolkmicko, Klub Motocyklowy Kardan. Proszę redakcję o sprostowanie tej informacji.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz