Concordia Elbląg rozgromiła Motor Lubawa

2016-08-20 21:58:47(ost. akt: 2016-08-21 13:03:18)
Concordia Elbląg

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, i to w bardzo efektywnym stylu, odnieśli w sobotę piłkarze Concordii Elbląg. Drużyna Łukasza Nadolnego rozgromiła Motor Lubawa 5:1 (2:0).

Od pierwszej minuty na boisku dominowali piłkarze Concordii. Elblążanie płynnie rozgrywali swoje akcje, częściej utrzymywali się przy piłce i od razu zepchnęli swojego rywala do głębokiej defensywy. Mimo znacznej przewagi gospodarzy, kibice pierwszego gola zobaczyli dopiero w 30. min, kiedy to po dośrodkowaniu Michała Kiełtyki piłkę głową do siatki skierował Kamil Kuczkowski. Jeszcze do przerwy podopieczni trenera Łukasza Nadolnego podwyższyli rezultat na 2:0, kiedy to Martin Strach silnym strzałem po długim rogu z pola karnego umieścił piłkę w siatce.
W pierwszych 45 minutach goście tylko raz zagrozili bramce elblążan. Po strzale Piotra Wypniewskiego nie dał się zaskoczyć Przemysław Matłoka i skierował piłkę na rzut rożny.
Po przerwie nadal dominowali gospodarze, czego efektem były zdobyte kolejne trzy gole. Na dodatek gości od utraty kolejnej bramki po uderzeniu Kuczkowskiego uratował słupek.