Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Piękny uśmiech Dziewczyny Lata

2016-08-30 07:15:24 (ost. akt: 2016-08-30 08:41:12)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Uważa, że ładny, szczery uśmiech od ucha do ucha powinien być atrybutem każdego człowieka. Od pół roku jest szczęśliwą mamą. Jej synek jest dla niej teraz całym światem. Oto Karolina Golędzik, która wygrała pierwszy etap plebiscytu „Dziewczyna Lata”.Karolina Golędzik


Fot. Michał Kalbarczyk
Kim jest na co dzień miła blondynka z pięknym uśmiechem z Elbląga? Jak sama podkreśla jest przede wszystkim szczęśliwą matką.
— Pół roku temu na świat przyszedł mój synek, który jest dla nie całym światem. Teraz każdy dzień przynosi mi coś nowego i radosnego. Nawet wczoraj miałam powody do radości - synkowi wyrżnął się pierwszy ząbek. Jest aktywny, śmieje się i gaworzy: w jednej chwili potrafi przegonić wszystkie moje smutki — opowiada.

Karolina przyznaje, że udział w konkursie na „Dziewczynę Lata” to był impuls. — Zobaczyłam wpis na facebookowej stronie „Dziennika Elbląskiego”, że rusza taka zabawa. Wystarczy tylko przesłać swoje zdjęcie. Nigdy nie próbowałam swoich sił w takich konkursach, ale pomyślałam, dlaczego by nie spróbować. Motywacją był dla mnie mój synek, którego niedawno zgłosiłam do konkursu o tytuł „Małego Księcia Dziennika Elbląskiego”. Niestety, w tamtej zabawie zabrakło nam nieco głosów do wygranej. Pomyślałam więc, że może tym razem mi się uda — śmieje się Karolina. — Nie zastanawiałam się długo nad wyborem zdjęcia. Wysłałam pierwsze, jakie oglądałam, takie na którym się uśmiecham. Bo uważam, że ładny, szczery uśmiech od ucha do ucha to atrybut każdego człowieka.

Wolny czas Karolina poświęca teraz na wychowanie syna i zajmuje się domem. Relaksuje się robiąc na drutach. — W ciąży miałam dużo czasu, więc złapałam za druty. Dzierganie uspokajało mnie, a przy okazji stworzyłam małą kolekcję ubranek i czapeczek dla mojego synka — śmieje się.

Oddane głosy w pierwszym etapie konkursu Karolina zawdzięcza rodzinie znajomym i narzeczonemu. I prosi o kolejne w drugim etapie konkursu. Jak każdy ma też swoje mniejsze i większe marzenia.
— Są zwykłe, można by nawet powiedzieć: prozaiczne. Zdrowia dla mojego syna i rodziny. Marzę też, żeby w końcu uzbierać fundusze na ślub z moim narzeczonym. I chciałabym znaleźć dobrą pracę. Taką, którą pogodzę z wychowaniem dziecka. Bo pierwsze lata życia dziecka to najpiękniejszy okres dla malucha i jego rodziców. Nie chciałabym go przegapić — dodaje Karolina.

Wyniki pierwszego etapu plebiscytu na „Dziewczynę Lata”:
1. Karolina Golędzik 50,9 proc. głosów;
2. Marta Kosieradzka 28,2 proc.;
3. Anna Misiurek 11,7 proc.;
4. Karolina Hryniewicka 5,3 proc.;
5. Edyta Górzkowska 2 proc. głosów;
6. Daria Szutko 0,6 proc.;
7. Joanna Gramatowska 0,6 proc.;
8. Katarzyna Poniewierska 0,6 proc.,
9. Karolina Pawłoska 0,1 proc.

Aleksandra Szymańska

Karolina Golędzik wygrała pierwszy etap plebiscytu na „Dziewczynę Lata”. One i kolejne cztery kandydatki z największą liczbą głosów awansowały do drugiego etapu naszej zabawy, w którym o nagrodę główną walczy 75 kandydatek z całego regionu.
Jaka jest nagroda główna? Pobyt z osobą towarzyszącą w hotelu Masuria, zdjęcie na okładce „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” oraz wybrane miejsce w kalendarzu na 2017 r. To wszystko czeka na Dziewczynę Lata 2016. Miejsce w kalendarzu ma też zapewnionych 12 kandydatek z największą liczbą głosów. Głosowanie w drugim etapie trwa do 2 września do godz. 23.59.
Żeby poprzeć swoją faworytkę należy wysłać sms pod nr 7148 o treści go.dl.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Ważna informacja jest taka, że kandydatki przeszły do drugiego etapu z głosami, które uzyskały w pierwszym etapie!

One awansowały do drugiego etapu (z konkursu Dziennika Elbląskiego)
Karolina Golędzik — sms o treści go.dl.4 pod nr 7148
Marta Kosieradzka — sms o treści go.dl.5 pod nr 7148
Anna Misiurek — sms o treści go.dl.6 pod nr 7148
Karolina Hryniewicka — sms o treści go.dl.7 pod nr 7148
Edyta Górzkowska — sms o treści go.dl.8 pod nr 7148

A oto galeria zdjęć kandydatek do tytułu głównego:Aktualny Ranking - Top 50
Regulamin

Źródło: Dziennik Elbląski