Leszek Krowicki, nowy trener reprezentacji Polski piłkarek ręcznych, ogłosił skład kadry narodowej. Na liście znalazło się 39 zawodniczek, w tym trzy ze Startu Elbląg: Magdalena Balsam, Aleksandra Stokłosa i Ewa Andrzejewska.
Spośród powołanych zawodniczek 28 znajdzie się w szerokim składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w Szwecji, który zostanie zgłoszony do 4 listopada tego roku do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF). Ostatecznie na ME poleci 16 najlepszych zawodniczek - ich nazwiska poznamy tuż przed wylotem biało-czerwonych do Skandynawii, gdzie 4-18 grudnia rozegrany zostanie turniej finałowy mistrzostw Starego Kontynentu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!