3 października rozpocznie się siedmiodniowe zgrupowanie reprezentacji Polski piłkarek ręcznych w Zielonej Górze. W jego trakcie Biało-czerwone wezmą udział w turnieju międzypaństwowym. Wśród 18 szczypiornistek powołanych na te akcje szkoleniowe jest Ewa Andrzejewska z Kram Start Elbląg.
To będzie pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski piłkarek ręcznych, odkąd trenerem narodowej drużyny został Leszek Krowicki. Zgrupowanie w Zielonej Górze odbędzie się na początku października (3-9.10). W jego trakcie, 7-8 października także w Zielonej Górze, odbędzie się turniej, podczas którego Polki zmierzą się ze: Szwecją, Islandią i Słowacją. Leszek Krowicki powołał na te akcje szkoleniowe 18 zawodniczek, w tym jedną z Kram Start Elbląg Ewę Andrzejewską. Na liście rezerwowych znalazły się dwie kolejne piłkarki ręczne z Elbląga: Magda Balsam i Aleksandra Stokłosa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!