Dzisiaj skończyło się lato, odbyło się również ostatnie tego roku spotkanie w bibliotece, podsumowujące 15 edyacji akcji "Zielone lato w bibliotece"
[gallery]89731[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!