Kram Start przegrał z Energą w Koszalinie

2016-10-12 19:24:48(ost. akt: 2016-10-12 20:22:31)

Efektowny początek, a później pościg z rywalkami, niestety bez szczęśliwego finału. Piłkarki ręczne Kram Start Elbląg przegrały w środę z Energą AZS w Koszalinie 27:29 (12:15). W ostatnich minutach była szansa przynajmniej na remis. W kluczowym momencie Sylwia Lisewska nie wykorzystała rzutu karnego.
Była 58. minuta meczu w Koszalinie. Energa prowadziła 27:25 i w tym momencie sędziowie podyktowali rzut karny dla Kram Startu. Piłkę wzięła Sylwia Lisewska, która wcześniej w tym meczu nie myliła się z linii siedem metrów. Tym razem jednak nie udało się jej zdobyć bramki. Za chwilę Katarzyna Starsiak podwyższyła na 28:25 dla Energi i było jasne, że tym razem elblążanki w Koszalinie punktów nie zdobędą.

Początek środowego spotkania nie zapowiadał takiego finiszu. Kram Start po ośmiu minutach prowadził 5:1. Niezrażone takim obrotem sprawy gospodynie odrobiły straty jeszcze w pierwszej połowie. I po kwadransie to one prowadziły 8:6. Od tej pory to elblążanki "goniły" wynik. W drugiej połowie tylko przez chwilę prowadziły, gdy po bramce Magdy Balsam w 43. min było 20:19 dla nich. Z dwóch punktów cieszyła się jednak Energa.