Olimpia Elbląg zremisowała z Puszczą Niepołomice 1:1. Ósmy remis elblążan

2016-10-15 16:37:25(ost. akt: 2016-10-16 13:53:28)

Piłkarze II-ligowej Olimpii Elbląg zremisowali w sobotę z Puszczą w Niepołomicach 1:1. Żółto-biało-niebiescy prowadzili od 16. min po golu Jakuba Bojasa, ale gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą. To ósmy remis elblążan w tym sezonie.
Adam Boros, trener Olimpii Elbląg, dokonał tylko jednej i to wymuszonej zmiany w podstawowym składzie w porównaniu do ostatniego zwycięskiego meczu z Radomiakiem Radom (4:2). Kontuzjowanego obrońcę Kamila Wengera zastąpił Krzysztof Iwanowski.
Spotkanie w Niepołomicach rozpoczęło się po myśli żółto-biało-niebieskich, którzy już w 16. min objęli prowadzenie. Patryk Sokołowski dośrodkował z prawej strony w pole karne, a tutaj Jakub Bojas skierował piłkę do siatki.
Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego goście wybijali piłkę z własnego pola karnego, ta trafiła pod nogi Marcela Kotwicy, który strzałem sprzed pola karnego pokonał Wojciecha Daniela.

Więcej goli w tym meczu nie było. Chyba najlepszą sytuację miał Paweł Piceluk, który w ostatnich minutach znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Puszczy - strzelił jednak obok bramki.