Concordia Elbląg przegrała w Łodzi z ŁKS

2016-10-23 17:20:32(ost. akt: 2016-10-23 17:24:20)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Nie dali rady liderowi. Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg przegrali w niedzielę na wyjeździe z prowadzącym w tabeli ŁKS Łódź 1:2.
Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando łodzian. Elblążanie od początku nastawili się na grę defensywną, czyhając na kontry. W pierwszej części spotkania lider tylko raz umieścił piłkę w siatce, kiedy to z pola karnego, tuż przy słupku strzelił Jevgena Radionow i Przemysław Matłoka musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po przerwie gra się nieco wyrównała i coraz częściej bramce gospodarzy zagrażali elblążanie. W 58. min Patryk Burzyński obsłużył Michała Kiełtykę i ten strzałem z pola karnego doprowadził do remisu. Długo się tym dobrym wynikiem, goście nie cieszyli, bo już 6 minuty później po golu Serafińskiego ŁKS objął prowadzenie i nie oddał go już do końca.
— Chociaż przegraliśmy, to pozostawiliśmy dobre wrażenie. Cóż jednak z tego, kiedy punkty pozostały w Łodzi — ocenił trener elblążan Łukasz Nadolny.