Do poważnego wypadku doszło w niedzielny wieczór kilka minut po godz.19 w Ogrodnikach. Mężczyzna, kierujący fiatem punto, uderzył w drzewo. Ratownicy przez blisko pół godziny prowadzili reanimację, ale przegrali walkę o jego życie.
Do wypadku doszło w Ogrodnikach (gmina Milejewo) w niedzielę (6.11) kilka minut po godz.19. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca fiata punto w wieku około 40-45 lat jechał sam z Piastowa do Ogrodnik. Z nieznanych na razie przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w drzewo.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!