Pomowiec rewelacją jesieni. Wiosną powalczy o IV ligę [okręgówka, wyniki 17. kolejki]

2016-11-12 08:55:54(ost. akt: 2016-11-12 09:07:41)
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie

Piłkarze Pomowca Agrimasz Gronowo Elbląskie pokonali KS Mroczno 3:1. Przerwę zimową drużyna Tomasza Wierciocha spędzi na pierwszym miejscu w tabeli. Wiosną dalej ma walczyć o awans do IV ligi.
Piłkarze Pomowca Agrimasz okazali się rewelacją rundy jesiennej. Beniaminek z Gronowa Elbląskiego, trenowany przez Tomasza Wierciocha, spędzi przerwę zimową w fotelu lidera. Ma aż siedem punktów przewagi nad wiceliderem z Radomna, najskuteczniejszy atak (strzelił 54 bramki) i najlepszą obronę (19). To nie ostatnie słowo lidera, który na wiosnę szykuje wzmocnienia i chce wywalczyć upragniony awans do IV ligi.
— Tego chce strategiczny sponsor jak i zarząd klubu — mówi trener Wiercioch.

W piątek nie udało się rozegrać meczów m.in. z udziałem Polonii Pasłęk i Syreny Młynary.

• KS Mroczno — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie 1:3 (1:2)
1:0 — Elgert (18), 1:1 — Kielar (30), 1:2 — Kuciński (38), 1:3 — Wierzba (59)

Pozostałe wyniki 17. kolejki
• Tęcza Miłomłyn — GKS Stawiguda 1:3 (0:0)
• Kormoran Zwierzewo — Ewingi Zalewo 4:1 (0:0)
• Czarni Rudzienice — Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 (0:2)
• Radomniak Radomno — Warmia Olsztyn 4:2 (2:1)
Mecze: Fortuna Gągławki — Syrena Młynary, Start Nidzica — Polonia Pasłęk, Polonia Iłowo — Olimpia Olsztynek zostały odwołane