Swoją pracę wykonują z olbrzymią pasją oraz z ogromnym szacunkiem odnoszą się do chorych. Łączy ich jedna wspólna cecha - mają wielkie serca. Poznajcie lekarzy z Elbląga, których pacjenci docenili podczas plebiscytu „Wielkie Serce”.
Ogłoszenie wyników i plebiscytu odbyło się w miniony poniedziałek w Olsztynie. Głosowanie Czytelników w Elblągu i powiecie elbląskim na „Wielkie Serce” wygrała Hanicenta Rzepa, ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, która zdobyła także tytuł najpopularniejszego ginekologa województwa warmińsko-mazurskiego!Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!