Reklama

Zderzenie na skrzyżowaniu Tysiąclecia i Rycerskiej. Utrudnienia w ruchu

11/12/2016 11:39

W niedzielę około godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia i Rycerskiej. Elbląska policja informuje o utrudnieniach w ruchu i apeluje o omijanie tego skrzyżowania.

Okoliczności zderzenia volkswagena oraz hyundaia wyjaśniali policjanci z elbląskiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena jechał ul. Rycerską w kierunku ul. Sopockiej. Na skrzyżowanie wjechał prawdopodobnie na czerwonym świetle i zderzył się z jadącym al. Tysiąclecia samochodem hyundai.
- Ranna została pasażerka, która został odwieziona do szpitala - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Kierowców prosimy o omijanie al. Tysiąclecia. Na miejscu ruchem kierują policjanci. Postaramy się, jak najszybciej udrożnić ulicę - dodaje.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama