Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg w najbliższy poniedziałek (9.01) wznawiają treningi i rozpoczną przygotowania do dalszej części sezonu w superlidze. Trener Jacek Będzikowski zaplanował w styczniu cztery mecze kontrolne.
Zespoły z męskiej superligi w styczniu mają przerwę w rozgrywkach ze względu na mistrzostwa świata, które od 11 do 29 stycznia zostaną rozegrane w Paryżu (Francja). Rozgrywki superligi zostaną wznowione w drugi weekend lutego (11-12.02).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!