Dla tegorocznych maturzystów nadszedł czas studniówkowych szaleństw. W Elblągu w 2017 roku jako pierwsi bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego.
W sobotni (7 stycznia) wieczór elbląskie studniówkowe szaleństwo w hali MOS rozpoczęli uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego. Do matury mają jeszcze 116 dni![media=z5]358740[/media] Studniówki 2017 w Elblągu!
Zobacz, jak inni elbląscy uczniowie
w tym roku bawili się
na swoich studniówkach
Kolejnych relacji z bali studniówkowych szukaj na www.dziennikelblaski.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!