Olimpia Elbląg przegrała z Bałtykiem Gdynia [zdjęcia]

2017-01-28 13:59:35(ost. akt: 2017-01-28 15:22:10)

Autor zdjęcia: Sandra Kuczyńska

Piłkarze Olimpii Elbląg przegrali sparing z Bałtykiem Gdynia 1:2 (0:0). Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Honorową bramkę dla żółto-biało-niebieskich strzelił Jakub Bojas.
To był trzeci mecz kontrolny piłkarzy Olimpii Elbląg w tym roku. Wcześniej pokonali GKS Przodkowo 1:0 oraz przegrali z I-ligową Chojniczankę Chojnice 0:5. W sobotnim sparingu z Bałtykiem żółto-biało-niebiescy testowali nowego zawodnika Grzegorza Gulczyńskiego (Rozwój Katowice).
Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Olimpia objęła prowadzenie po trafieniu Jakuba Bojasa. Goście potrzebowali 15 minut, żeby doprowadzić do wyrównania. Gola zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego z około 21 metrów Kewin Wesołowski. Także z rzutu wolnego Bałtyk zdobył bramkę, która dała mu zwycięstwo.