Obiecujący wynik. Concordia Elbląg pokonała silnego III-ligowca z Gdyni

2017-02-05 14:10:17(ost. akt: 2017-02-05 14:14:00)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg w sobotę rozegrali swój czwarty mecz kontrolny, w którym na wyjeździe pokonali Bałtyk Gdynia 3:0.
Miłą niespodziankę sprawili piłkarze Concordii Elbląg, którzy na wyjeździe pokonali Bałtyk Gdynia. Dla elblążan był to czwarty mecz kontrolny. Tym razem testowani byli: bramkarz Jakub Zolech (Jarota Jarocin), Adam Duda (Rozwój Katowice) oraz Damian Kugiel (KS Chwaszczyno).
— Ich występ można zaliczyć do udanych, więc będziemy dalej się im przyglądać — stwierdza trener elblążan Łukasz Nadolny. — Jeżeli chodzi o mecz, to do 30 minuty przeważali gospodarze, ale niewiele z tego wynikało.

Goście, grający z kontry, już w 32. min objęli prowadzenie, kiedy podanie Mateusza Szmydta sfinalizował Martin Strach.

W drugiej połowie meczu przez cały czas toczyła się wyrównana walka. W 69. min Adam Duda nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem miejscowych, a wynik meczu ustalił Szmydt, którego obsłużył Kugiel. Tym spotkaniem zespół Łukasza Nadolnego zakończył tygodniowe zgrupowanie dochodzeniowe.