Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Rozpalili ogień w kominku ozdobnym, trafił do szpitala

2017-02-14 09:43:06 (ost. akt: 2017-02-14 09:45:59)

55-letni mężczyzna trafił do szpitala a 51-letnia pijana kobieta spędziła noc w pogotowiu socjalnym, gdzie została przewieziona przez policjantów. Interwencja straży pożarnej i policji dotyczyła rozpalenia ognia w kominku w jednym z mieszkań przy ul. Jaśminowej.

Policjanci interweniowali wczoraj w jednym z mieszkań przy ul. Jaśminowej w Elblągu. Na miejscu była już straż pożarna. Okazało się, że na klatce schodowej panuje zadymienie a dym wydostaje się z pod drzwi jednego z mieszkań.

Gdy strażacy dostali się do wnętrza, z mieszkania wyprowadzono 51-letnią kobietę oraz 55-letniego mężczyznę. Ten ostatni z objawami zatrucia dymem został przewieziony karetką do szpitala. Kobieta nie chciała natomiast pogodzić się z szybką interwencją strażaków i policjantów. Krzyczała, wyzywała a wypity wcześniej alkohol dodał jej „energii”.

Jak się chwilę później okazało para zorganizowała sobie spotkanie przy… kominku. Nawet rozpaliła w nim ogień. Problemem był jednak wypity wcześniej alkohol oraz to, że kominek był tylko dekoracją pokoju. Rozpalony ogień był natomiast jak najbardziej prawdziwy. 55-latek pozostał w szpitalu na obserwacji, natomiast kobieta noc spędziła w pogotowiu socjalnym.
Informacja KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB