Pewne zwycięstwo Kram Startu w Gdańsku

2017-02-26 18:36:35(ost. akt: 2017-02-26 19:00:44)

W meczu kończącym 19. kolejkę spotkań piłkarki ręczne Kram Startu pewnie i bez problemów pokonały w niedzielne popołudnie AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 35:23 (22:10).
Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando elblążanek. Tylko raz w całym spotkaniu na tablicy wyników pojawił się remis, było to zaraz na początku spotkania - w 3. min 1:1. Losy spotkania praktycznie rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, po której Kram Start prowadził już dwunastoma bramkami. Druga połowa nie miała już tak jednostronnego przebiegu, ale gospodynie nie były w stanie zagrozić elblążankom, które miały ten mecz pod kontrolą.

Pozostałe wyniki 19. kolejki: KPR Jelenia Góra — Vistal Gdynia 24:35 (12:20), Piotrcovia Piotrków Trybunalski — KPR Gminy Kobierzyce 29:28 (13:15), UKS PCM Kościerzyna — Zagłębie Lubin 22:26 (11:13), MKS Selgros Lublin — Pogoń Szczecin 24:19 (12:10), Olimpia-Beskid Nowy Sącz — Energa AZS Koszalin 20:28 (9:16).