Niedziela, 21 lipca 2019. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Bodo i pokaz mody. Wygraj zaproszenie do Kina Światowid na Dzień Kobiet

2017-03-06 11:09:20 (ost. akt: 2017-03-06 11:29:29)

Projekcja filmu "Bodo" oraz pokaz mody Voorhees Fashion - marki stworzonej przez 19-letniego ucznia Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. Tak będzie wyglądał Dzień Kobiet w Kinie Światowid. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na ten wieczór.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć jedno z zaproszeń? Należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać trzy słowa, z którymi kojarzy się nam Elbląg - treść sms to de.ds.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Czekamy na nie do wtorku (07.03) do godz. 20. Zaproszenia trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.

W środowy wieczór w Kinie Światowid (godz. 20.15) odbędzie się projekcja filmu Bodo oraz mini pokaz mody Voorhees Fashion - marki stworzonej przez 19-letniego Bartosza Nowickiego, ucznia Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu.

O filmie Bodo
Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.
Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB