Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Kandydatki do tytułu miss w strojach kąpielowych [zdjęcia]

2017-03-11 08:00:00 (ost. akt: 2017-03-10 18:09:30)
Agnieszka Murkowska wygrała głosowanie na Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego w ubiegłym roku

Agnieszka Murkowska wygrała głosowanie na Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego w ubiegłym roku

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Wybory Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2017 r. odbędą się 22 kwietnia. Już dzisiaj prezentujemy zdjęcia finalistek konkursu piękności w strojach kąpielowych. Przypominamy także, że trwa głosowanie na Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego.

Oto dwadzieścia pięknych dziewczyn, które przeszły przez gęste sito castingów do konkursu piękności - Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2017 w strojach kąpielowych. Najmłodsze mają 16 lat, a najstarsze 24. Przed nimi okres gorących przygotowań do finałowej gali wyborów Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek, która odbędzie się 22 kwietnia.

Już dzisiaj swoją miss mogą wybierać Czytelnicy Dziennika Elbląskiego. O ten tytuł walczą wszystkie uczestniczki finałowej gali. Czytelnicy mogą głosować na swoje faworytki za pomocą sms-ów o treści de.miss.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce wysyłanych pod nr 71160. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Głosowanie potrwa do 20 kwietnia do godz. 23.59. Tytuł Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego zdobędzie kandydatka, która otrzyma najwięcej prawidłowo nadesłanych głosów.

Dla naszej miss mamy nagrodę. Jest nią biżuteria ufundowana przez Pracownię Złotniczo-Jublierską Lecha Plewińskiego, a także srebrną różę własnej produkcji. Piękna biżuteria jeszcze bardziej podkreśli urodę zwyciężczyni naszego plebiscytu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB