Marcin Lelujko (SP 11) i Magdalena Puzio (SP 12) wygrali Ligę Młodych Matematyków w Elblągu. W rejonowym finale konkursu matematycznego, który odbył się w sobotę w Szkole Podstawowej nr 16, wzięli udział 88 uczniów z IV i V klas szkół podstawowych.
Celem konkursu jest rozwijanie u uczniów zainteresowań i uzdolnień matematycznych, jak również sprawdzenie ich poziomu wiedzy i umiejętności.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!