Meblarze przegrali z Zagłębiem

2017-03-25 14:40:17 (ost. akt: 2017-03-25 14:44:07)
Meble Wójcik Elbląg

Autor zdjęcia: Arek Kolpert

W meczu zespołów, które zajmują ostatnie miejsca w dwóch grupach superligi, piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg przegrali w piątek przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin 29:33 (14:20).

Na końcowym wyniku zaważyła pierwsza połowa piątkowego meczu w Elblągu, po której Meble Wójcik przegrywały z Zagłębiem Lubin 14:20. Druga połowa spotkania miała już bardziej wyrównany przebieg, a gospodarzom udało się nawet odrobić część strat.

Meble Wójcik Elbląg - Zagłębie Lubin 29:33 (14:20)
Meble Wójcik: Dudek, Fiodor – Adamczak Paweł 7, Olszewski 6, Nowakowski 5, Adamczak Piotr 4, Dorsz 3, Janiszewski 3, Kupiec 1, Żółtak
Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Moryto 9, Stankiewicz 5, Czuwara 5, Dżono 4, Szymyślik 4, Przysiek 4, Bartczak 1, Kuźdeba