Suszarki, radia, kartki na żywność i wiele innych eksponatów z czasów PRL-u będzie można zobaczyć na wystawie pt. Życie codzienne w PRL-u, która zostanie uroczyście otwarta 20 kwietnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury. Początek wernisażu o godz. 18.
Autorem wystawy jest Tomasz Mackiewicz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!