Eliminacje do ME w futsalu. Hiszpanie pokonali Serbów 6:0 [zdjęcia]

2017-04-09 16:30:22(ost. akt: 2017-04-09 17:15:19)

W Elblągu trwa turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Europy w futsalu. W pierwszym niedzielnym meczu reprezentacja Hiszpanii pokonała Serbię 6:0 (3:0).
Na rozpoczęcie drugiego dnia turnieju w Elblągu spotkały się drużyny, które dzień wcześniej pokonały swoich rywali. Hiszpanie wygrali z Mołdawią 7:0, a Serbowie zwyciężyli Polskę 4:0.

Hiszpanie, którzy są faworytem turnieju, udanie rozpoczęli mecz z Serbią. Po 4 minutach prowadzili już 2:0. Jeszcze przed przerwą przepięknym trafieniem popisał się Bebe. W drugiej połowie Hiszpanie zdobyli kolejne trzy gole. Serbowie walczyli o honorowego gola, jednak nie udało im się pokonać bramkarza rywali.

W drugim niedzielnym meczu Polska zmierzy się z Mołdawią. Spotkanie w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się o godz. 20. Są jeszcze dostępne bilety.

Serbia - Hiszpania 0:6 (0:3)
0:1 - Ortiz (3), 0:2 - Raul Campos (4), 0:3 - Bebe (18), 0:4 - Adri (21), 0:5 - Adolfo (27), 0:6 - Pola (40)
Żółte kartki: Rajcević, Aksentijević (Serbia), Tolra (Hiszpania)
Serbia: Aksentijević - Perić, Rajcević, Kocić, Simić
Na zmiany: Momcilović, Milosavac, Stanković, Rakić, Ramić, Tomić, Prsić, Lazarević, Stojković
Trener: Goran Ivancic
Hiszpania: Carlos Barron - Ortiz, Pola, Rafa Usin, Raul Campos
Na zmiany: Juanjo, Jose Ruiz, Bebe, Marc Tolra, Francisco Javier Solano Leon, Lin, Alex, Adri, Adolfo.
Trener: Jose Venancio Lopez
Sędziowali: Galante (Włochy), Zelentsov (Rosja)