Concordia zremisowała z Pelikanem w Łowiczu

2017-04-09 16:49:07(ost. akt: 2017-04-09 17:16:15)

Prowadzili już 2:0, ale w ostatnich sześciu minutach rywale strzelili im dwie bramki. Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg zremisowali w niedzielę z Pelikanem w Łowiczu 2:2.
Piłkarze Concordii rozegrali kolejne z rzędu dobre spotkanie. Przed tygodniem zremisowali z Widzewem Łódź (2:2), a w niedzielę (09.04) podzielili się punktami z Pelikanem na trudnym terenie w Łowiczu. Co ciekawe, jeszcze na sześć minut przed końcem meczu elblążanie prowadzili 2:0.

Gospodarze kontaktowego gola strzelili w 84. min z rzut karnego wykorzystanego przez Wojciecha Majewskiego. I uwierzyli, że uda im się doprowadzić do remisu. Całym zespołem ruszyli do ataku i na minutę przed końcem Paweł Gawlik w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki.