Concordia Elbląg wygrał z Ursusem Warszawa 2:1

2017-05-03 19:07:07(ost. akt: 2017-05-03 19:17:00)
Mecz z udziałem piłkarzy Concordii Elbląg

W starciu drużyn walczących o utrzymanie w III lidze Concordia Elbląg pokonała w środę Ursus Warszawa 2:1 (1:0).
W Elblągu zmierzyły się w środę drużyny, które walczą o utrzymanie w III lidze. Od początku przeważała Concordia. Dłużej utrzymywała się przy piłce, groźniej atakowała i po pół godzinie gry objęła prowadzenie, po tym jak piłkę do siatki skierował Mariusz Pelc.

Także pierwsze minuty drugiej połowy należały do gospodarzy, którzy już w 55. min podwyższyli na 2:0. Wydawało się, że już jest po emocjach w tym spotkaniu, ale nic z tego.

Nieoczekiwanie, goście zaledwie cztery minuty później strzelili kontaktową bramkę. Na więcej jednak elblążanie nie pozwolili i zdobyli bardzo cenne trzy punkty w walce o pozostanie w III lidze.
Concordia Elbląg — Ursus Warszawa 2:1 (1:0)
1:0 — Pelc (30), 2:0 — Duda (55), 2:1 — Kabala (59)
Concordia: Pogorzelec — Edil, Kopeć, Otręba (76 Lewandowski), Kiełtyka, Lubiejewski, Szmydt (92 Gołębiewski), Stawikowski, Pelc (67 Burzyński), Pietroń, Duda (82 Strach)