Czwartek, 25 maja 2017. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Mała Księżniczka, Mały Książę! Szukamy kandydatów, sprawdź wyniki

2017-05-05 10:01:41 (ost. akt: 2017-05-25 09:20:16)

Podziel się:

Trwa nasz plebiscyt Mała Księżniczka, Mały Książę 2017. Czekamy na zgłoszenia kandydatów do książęcych tytułów. W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27 marca 2007 r. i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Dla Małej Księżniczki i Małego Księcia oraz rodziców mamy atrakcyjne nagrody.
Po pierwsze, zwycięskie maluchy wezmą udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez naszego fotoreportera. Najlepsze fotografie zostaną opublikowane w „Dzienniku Elbląskim” 2 czerwca, w tym także na pierwszej stronie! Takie wydanie będzie pamiątką na długie lata.

To nie wszystko.
Akademia Makijażu i Urody Metamorfoza przy ul. Bednarskiej 14a w Elblągu zaprosi Małą Księżniczkę i Małego Księcia na przyjęcie wydane na ich cześć. Mamy także nagrody dla rodziców. Są to: zaproszenia na masaż relaksacyjny 30-minutowy, manicure hybrydowy, manicure klasyczny dla panów oraz vouchery rabatowe -10 procent do Akademii Makijażu i Urody Metamorfoza, która jest fundatorem nagród.

Jak zgłosić dziecko? Maila ze zgłoszeniem należy wysłać na adres gazeta@dziennikelblaski.pl. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Kandydatury można zgłaszać do 25 maja 2017 r. do godziny 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą sms-ów pod nr 71160 (koszt jednego to 1,23 zł z VAT). Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Głosowanie trwa do 26 maja do godz. 23.59

Zdjęcia, aktualne wyniki i regulamin plebiscytu na www.dziennikelblaski.pl
AKTzobacz informacje z ostatnich 24h