Concordia Elbląg przegrała z Huraganem w Wołominie

2017-05-07 18:28:51(ost. akt: 2017-05-07 18:31:47)
Mecz z udziałem Concordii Elbląg

Niespodzianka w Wołominie. Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg przegrali z pogodzonym już ze spadkiem Huraganem 0:1. Na wyniku spotkania zaważyła czerwona kartka dla Sebastiana Kopcia (Concordia) w 63. minucie.
Przez cały mecz przeważali piłkarze z Elbląga, ale nie potrafili tego udokumentować bramką. W 23. min Adam Duda miał przed sobą tylko bramkarza gospodarzy strzelił nad bramką. Gospodarze szukali okazji do zdobycia gola w kontrataku.

Po przerwie, w 63. min czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany Sebastian Kopeć. Osłabienie gości już trzy minuty później wykorzystali rywale, którzy zdobyli bramkę, jak się później okazało, na wagę trzech punktów.

Mimo straty bramki elblążanie ruszyli do jeszcze bardziej zdecydowany ataków, jednak walili głową w mur, bo gospodarze, już wcześniej pogodzeni ze spadkiem do IV ligi, umiejętnie się bronili.