Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Nie zwlekaj, zgłoś swoje dziecko!

2017-05-21 19:34:55 (ost. akt: 2017-05-21 19:38:43)

Wciąż czekamy na zgłoszenia dzieci do naszego plebiscytu Mała Księżniczka i Mały Książę. Na zwycięzców naszej zabawy czekają atrakcyjne nagrody - w tym pierwsza strona "Dziennika Elbląskiego". Nie zwlekaj, zgłoś swoją pociechę!

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27 marca 2007 r. i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Jak zgłosić dziecko? Maila ze zgłoszeniem należy wysłać na adres gazeta@dziennikelblaski.pl. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Kandydatury można zgłaszać do 25 maja 2017 r. do godziny 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Przeczytaj cały tekst: Mała Księżniczka, Mały Książę! Szukamy kandydatów, sprawdź wyniki - Dziennik Elbląski http://dziennikelblaski.pl/436515,Mala-Ksiezniczka-Maly-Ksiaze-Szukamy-kandydatow-sprawdz-wyniki.html#ixzz4hjhIos56


Dotychczas zgłoszono już trzynaścioro dzieci: sześć dziewczynek i siedmiu chłopców.

Więcej o plebiscycie, zdjęcia zgłoszonych dzieci, aktualne wyniki znajdziesz tutaj